Organizacja szkolenia wymaga odpowiednich przygotowań. Dobrą propozycją dla firm jest zorganizowanie takiego kursu w formie wyjazdowej. Wyjazd szkoleniowy stwarza szczególną okazję do metodycznego zdobywania i utrwalenia wiedzy, zdobycia i wyćwiczenia praktycznych umiejętności, pozwala również na integrację pracowników. Szkolenia wyjazdowe dla firm, które pomożemy Państwu zorganizować, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Oferta szkoleń wyjazdowych dla firm

Specjaliści z Akademii EcoMS oferują pomoc w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu profesjonalnych wyjazdów szkoleniowych, które spełnią Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się szkolenia wyjazdowe dla firm, których tematyka obejmuje między innymi: nowe normy ISO 9001 oraz ISO 14001, doskonalenie audytorów wewnętrznych Zintegrowanego Systemu Zarządzania, podsumowanie przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy, omówienie wymagań systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy. Prowadzimy również szkolenia dotyczące wymagań prawnych podczas prac przy urządzeniach elektroenergetycznych, prawnych i technicznych aspektów zarządzania energią w przedsiębiorstwie, stanu prawnego energetyki w Polsce, a także warsztaty behawioralnego podejścia do przywództwa, zarządzania stresem w miejscu pracy oraz postępowania powypadkowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkoleń.

Szkolenia wyjazdowe - organizacja i prowadzenie

Szkolenia wyjazdowe dla firm to dobry wybór dla tych z Państwa, którzy lubią indywidualne, dostosowane do wszystkich swoich preferencji rozwiązania. Przede wszystkim lokalizacja przestaje być ograniczeniem, ponieważ mogą Państwo wybrać dowolne, dogodne dla siebie miejsce Waszego szkolenia. Kurs w formie wyjazdowej pozwala na samodzielne ustalenie rozkładu i przebiegu szkolenia. Jest to szczególnie ważne, gdy w trakcie wyjazdu planują Państwo inne aktywności.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnych szkoleń dotyczących konkretnej tematyki, polecamy zapoznanie się z propozycjami naszych kursów.Zapraszamy do kontaktu, jeżeli planują Państwo szkolenia wyjazdowe dla firm – w tym przypadku cenę i przebieg kursu ustalimy indywidualnie.