Niby jestem zadowolona ale nie czuję do końca satysfakcji z tego co robię. Idę do pracy i myślę o dzieciach, wracam do domu wyciągam komputer i jeszcze pracuję bawiąc się z dziećmi. Odkurzam całe mieszkanie choć mieszkam sama i cały dzień nie było mnie w domu. Wszyscy cieszą się, że będziemy zmieniać biuro na nowe a ja od tygodnia nie mogę spać, ponieważ myślę jak ja tam dojadę, moje biurko będzie na samym końcu korytarza… a jakie będzie moje biurko, „nie, nie, nie skupię się”! Słyszałeś/łaś takie historie, a może to część Twojej historii?

Warto na chwilę przystanąć. Przysłuchać się swoim potrzebom, nazwać je, określić i przeanalizować. Nie osiągniesz swoich prawdziwych celów nie znając swoich potrzeb. Teraz spełniasz swoje marzenia czy cudze? Realizujesz swój plan czy narzucony przez kogoś? Jesteś szczęśliwy, szczęśliwa czy odczuwasz brak zadowolenia i już nawet ciebie to frustruje?

Zapraszam do poznania wewnętrznych motywatorów w celu wyznaczenia własnych priorytetów życiowych, zrozumienia swoich potrzeb i wyznaczenia zadań do realizacji w zgodzie z sobą. A może chcesz poznać motywatorów swoich pracowników i odkryć przyczyny konfliktów?

Program szkolenia:

  • Wprowadzenie do motywatorów życiowych
  • Moje potrzeby wewnętrzne
  • Opracowanie indywidualnych motywatorów życiowych
  • Co mnie motywuje do pracy i w trakcie jej wykonywania?
  • Konflikty i ich podłoże
  • Opracowanie profili motywacyjnych pracowników twojego zespołu
  • Jak zbudować zespół marzeń?
  • Model CMP i diagnoza źródła problemów.
  • Zadanie dla lidera- wzór pracy z zespołem- jak wyznaczać cele?

Koszt szkolenia:

700 zł netto/os.

Trener:

Anna Praska

Absolwentka Wydziału Finansów i Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Dyplomowany Trener Biznesu, wykładowca wyższych uczelni w zakresie komunikacji, sprzedaży i zarządzania jakością. Posiada czternastoletnie doświadczenie sceniczne oraz jest współautorką publikacji literacko- poetyckich. W EcoMS Consulting odpowiada za prowadzenie szkoleń z zakresu rozwijania indywidualnych cech człowieka, takich jak komunikacja interpersonalna, czy negocjacje. Obecnie Ania zaangażowana jest w rozwój i wdrażanie programu coachingu dla audytorów wewnętrznych i liderów. Jej hobby to sport i rozwój osobisty. Prywatnie spełnia się jako mama małej artystki

Terminy:

Sprawdź w kalendarzu na kiedy zaplanowano najbliższe szkolenie otwarte.

Szkolenie nie jest obecnie zaplanowane? Napisz do nas!