MASZ SWOBODĘ WYBORU SZKOLENIA

Akademia EcoMs oferuje bogaty wybór szkoleń dla firm, organizowanych z uwzględnieniem potrzeb ich uczestników. Warsztaty prowadzimy poprzez praktyczne ćwiczenia i konkretne przykłady, ponieważ wierzymy, że kluczem do nabycia odpowiednich kompetencji przez uczestników jest ich zaangażowanie. Specjalizujemy się w szkoleniach dedykowanych dla firm, w czasie których podejmujemy zagadnienia interesujące pracowników danego przedsiębiorstwa. Zarówno tematykę, jak i sposób prowadzenia kursów, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.

Często wybieraną formą są szkolenia wyjazdowe dla firm, w czasie których uczestnicy nie tylko zdobywają wiedzę i nabywają cenne umiejętności, ale także integrują się ze współpracownikami, co sprzyja ogólnej atmosferze pracy. Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia dla firmy w naszej siedzibie we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do skorzystania z usług naszej wrocławskiej firmy szkoleniowej.

SPRAWDŹ OFERTĘ SZKOLEŃ DLA FIRM WE WROCŁAWIU

Wybierz typ szkolenia

W celu dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, proponujemy organizację szkoleń zamkniętych. Są one poprzedzone szczegółową analizą potrzeb szkoleniowych, na podstawie której przygotowywana jest  oferta szkolenia dedykowanego dla firmy.

Szkolenie jest indywidualnie stworzone i dostosowane do oczekiwań pod względem parametrów, takich jak wiedza uczestników, zakres merytoryczny, czas trwania szkolenia. Programy wszystkich szkoleń, które proponujemy, mogą być modyfikowane.

Możesz dowolnie wybrać miejsce Waszego szkolenia. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów oraz ceny szkolenia.

Nasze szkolenia otwarte planowane są z trzymiesięcznym wyprzedzeniem.

Kierujemy je do wszystkich osób zainteresowanych wybraną tematyką, chcących zdobywać dodatkowe umiejętności, wymieniać się doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

W siedzibie naszego biura we Wrocławiu dysponujemy dwiema salami: kameralną, 9-osobową oraz większą 16-osobową. Dbamy o dobrą atmosferę, pozwalającą podnieść efektywność naszych szkoleń. Służymy pomocą w rezerwacji noclegów we Wrocławiu, a na życzenie klienta organizujemy czas wolny dla grupy.

Zależy Ci na indywidualnym podejściu? Wiesz dokładnie, jakie zagadnienie interesują Ciebie najbardziej? A może zależy Ci na tym, aby jak najbardziej wydajnie wykorzystać czas z konsultantem? Jeżeli Twoja odpowiedź na  przynajmniej jedno z powyższych pytań brzmi „tak”, nasza oferta konsultacji skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu poszerzaniu wiedzy możemy zaoferować kompleksowe doradztwo w szerokim zakresie.

Obszary tematyczne poruszane podczas konsultacji to między innymi: zarządzanie jakością, BHP, ochrona środowiska, chemia, energia oraz żywność.

Organizacja szkolenia wymaga odpowiednich przygotowań. Dobrą propozycją dla firm jest zorganizowanie takiego kursu w formie wyjazdowej.

Wyjazd szkoleniowy stwarza szczególną okazję do metodycznego zdobywania i utrwalania wiedzy, zdobycia i wyćwiczenia praktycznych umiejętności, pozwala również na integrację pracowników.

Szkolenia wyjazdowe dla firm, które pomożemy Wam zorganizować, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wiesz już czego dokładnie potrzebujesz? Daj nam znać!

Skontaktuj się z nami