Jakość jest niewątpliwie głównym czynnikiem mającym wpływ na zakup produktów i usług. Oczywiście musi iść w parze z konkurencyjną ceną, ale czasy, gdy cena była jedynym wyznacznikiem już dla większości branż raczej minęły. Zadowolony klient będzie nadal zainteresowany naszym produktem, częstokroć wręcz zostanie ambasadorem marki wśród znajomych. Z pewnością warto więc dbać o jakość w firmie, a najlepszą drogą jest wprowadzenie systemu zarządzania jakością, której poświęcona została norma ISO 9001:2015.

Bezdyskusyjnie jakość jest bardzo istotnym aspektem dla każdej firmy. Zachęcamy do systemowego podejścia do tematu. Trzeba zapewnić wysoki jej poziom zarówno od strony procedur i organizacji, w czym pomocna jest norma ISO 9001:2015, ale także pod kątem motywacji i zrozumienia przez pracowników sensu ich wprowadzania. Wskazówki do codziennego zastosowania, najnowszy stan wiedzy i aktualne przepisy to pakiet gwarantowany dla uczestników naszych szkoleń.
Zapraszamy do niezwłocznego skorzystania!

Wysoka jakość w Twojej firmie

Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością, szkolenie w zakresie zmian, które określa norma ISO 9001:2015 powinien wręcz traktować jako obowiązkowe. Nasze szkolenia pokażą także powiązania i efekt synergii, który możemy osiągnąć wprowadzając równolegle system zarządzania ochroną środowiska oraz bhp (norma ISO 14001:2015). Pełnomocnik czy audytor, zintegrowanego systemu zarządzania z pewnością znajdzie na naszych szkoleniach nie tylko aktualną wiedzę i regulacje, ale również wiele praktycznych zastosowań.