Jakość jest niewątpliwie głównym czynnikiem mającym wpływ na zakup produktów i usług. Oczywiście musi iść w parze z konkurencyjną ceną, ale czasy, gdy cena była jedynym wyznacznikiem już dla większości branż raczej minęły. Zadowolony klient będzie nadal zainteresowany naszym produktem, częstokroć wręcz zostanie ambasadorem marki wśród znajomych. Z pewnością warto więc dbać o jakość w firmie, a najlepszą drogą jest wprowadzenie systemu zarządzania jakością, w zakresie którego pojawiła się nowa norma ISO 9001:2015.

Wybierz szkolenie

Wysoka jakość w firmie poprzez szkolenia dedykowane dla firm

Bezdyskusyjnie jakość jest bardzo istotnym aspektem dla każdej firmy. Zachęcamy do systemowego podejścia do tematu. Trzeba zapewnić wysoki jej poziom zarówno od strony procedur i organizacji, w czym pomocna jest norma ISO 9001:2015, ale także pod kątem motywacji i zrozumienia przez pracowników sensu ich wprowadzania. Wskazówki do codziennego zastosowania, najnowszy stan wiedzy i aktualne przepisy to pakiet gwarantowany dla uczestników naszych szkoleń.
Zapraszamy do niezwłocznego skorzystania!

Wysoka jakość w Twojej firmie - obszary działania.

Akademia EcoMS proponuje warsztaty dające pogląd na temat jakości oczami klienta i producenta – kaizen. Szkolenie tego typu uczy jak wychwycić braki, znaleźć przyczyny występowania niezgodności– są to tematy inspirujące do konkretnych działań. Pokazujemy, że kluczowym czynnikiem pozwalającym na zminimalizowanie wad jakościowych jest świadomość pracowników i przełożonych oraz przykładanie należytej wagi do dokładności wykonywanych czynności. Efektem warsztatów jest większa świadomość i zmotywowanie pracowników do pełnego zaangażowania w jakość.

Pod kątem jakości warto również rozważyć system lean management. Szkolenia w tych obszarach wskażą kierunki redukcji kosztów i udowodnią, że małe lecz nieustannie wprowadzane udoskonalenia prowadzą do większych efektów niż jednorazowa rewolucja organizacyjna.

Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością, szkolenie w zakresie zmian, które określa nowa norma ISO 9001:2015 powinien wręcz traktować jako obowiązkowe. Nasze szkolenia pokażą także powiązania i efekt synergii, który możemy osiągnąć wprowadzając równolegle system zarządzania ochroną środowiska oraz bhp (norma ISO 14001:2015). Pełnomocnik czy audytor, zintegrowanego systemu zarządzania z pewnością znajdzie na naszych szkoleniach nie tylko aktualną wiedzę i regulacje, ale również wiele praktycznych zastosowań.