Ochrona środowiska to wymagająca i stosunkowo skomplikowana gałąź prawa. Samodzielne poznawanie przepisów z zakresu ochrony środowiska może być czasochłonne, a w skrajnych przypadkach może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania ze szkoleń oferowanych przez Akademię EcoMS. Ochrona środowiska i związane z nią przepisy nie stanowią dla naszych ekspertów żadnego problemu.

Szkolenie z zakresu ochrony środowiska - tematyka kursów

O tym, że ochrona środowiska nie jest tematem łatwym, świadczy rozległość obszaru, którego dotyczą nasze szkolenia. Ochrona środowiska to między innymi znajomość wymagań dotyczących fluorowanych gazów cieplarnianych, obowiązków przedsiębiorców w zakresie sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zasad gospodarki opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, a także tematyka standardów emisyjnych. Szkolenia z ochrony środowiska obejmują również takie zagadnienia, jak podsumowanie przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska w kwestiach odpadów czy opakowań.

Ochrona środowiska - szkolenia

Ochrona środowiska to również obszar częstych zmian. Śledzenie i zrozumienie tych modyfikacji może być trudne dla osób, które bezpośrednio nie są związane z branżą. Dlatego proponujemy przedsiębiorcom skorzystanie z ofert szkoleńz prawaochrony środowiskaSpecjaliści Akademii EcoMS w sposób profesjonalny i usystematyzowany pomogą przyswoić wiedzę w tej dziedzinie oraz wskażą praktyczne aspekty omawianych zagadnień. Znajomość regulacji dotyczących ochrony środowiska usprawni pracę firmy, pozwoli również uniknąć konsekwencji wynikających z nieznajomości obowiązujących przepisów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu ochrony środowiska proponowanych przez Akademię EcoMS oraz skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych profesjonalnych trenerów.

Wybierz szkolenie

Ochrona środowiska – największe trudności

Przepisy prawne w zakresie ochrony środowiska mają wiele źródeł, a do tego zmieniają się dynamicznie. Wystarczy nadmienić, że w samym 2014 roku Ustawa Prawo ochrony środowiska była nowelizowana 6 razy, a pojawiły się też całkowicie nowe regulacje w zakresie gospodarki opakowaniami.

Poruszane tematy

Ogrom przepisów szeroko rozumianej ochrony środowiska po naszym szkoleniu stanie się bardziej przejrzysty i racjonalnie dostosowany do konkretnych obszarów działania przedsiębiorstwa.

Szkolenie „Gospodarka odpadami”

Osoby, które w codziennej pracy korzystają ze specjalistycznej wiedzy z zakresu gospodarki wodno-ściekowej, fluorowanych gazów cieplarnianych, IPPC, ADR, baterii i akumulatorów, również uzupełnią swoją wiedzę na naszych szkoleniach. Wszelkie nowe zagadnienia, związane z nowelizacjami ustaw czy wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań, nie będą miały przed Państwem tajemnic. Szczegółowo omówimy takie tematy, jak: prawo wodne, f-gazy, nadchodzące zmiany w odpadach.

Nadal wiele trudności wzbudza bardzo szerokie zagadnienie gospodarowania odpadami opakowaniowymi, ale również ogólnie gospodarka odpadami. Szkolenie, które Państwu oferujemy, przybliży praktyczne wymagania ustawy o odpadach.

Naszym klientom oferujemy również szkolenie, którego przedmiotem jest Ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. – Prawo wodne.

Zapisz się na interesujące Cię szkolenie już teraz!