Bezpieczeństwo Pracy

Akademia EcoMS we Wrocławiu może pochwalić się szeroką ofertą szkoleń w zakresie BHP, dotyczących różnorakich aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferowane przez nas szkolenia łączą w sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną, niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. Nie jest tajemnicą, że przestrzeganie zasad BHP jest ściśle powiązane z dobrym zarządzaniem firmą, a – co za tym idzie – także z jej powodzeniem na rynku. Z tego powodu niezwykle ważne jest prawidłowe zrozumienie norm i wymagań związanych z BHP, a także „miękkich” aspektów tego zagadnienia.

Nasze kursy zapewnią szeroki zakres wiedzy i praktycznych zastosowań, które na pewno doceni każdy audytor wewnętrzny systemu zarządzania BHP. Szkolenie BHP w firmie będzie atrakcyjne zarówno dla specjalistów, jak i działów technicznych, obsługi urządzeń i instalacji energetycznych, służb BHP, czy też pracodawców i osób kierujących pracownikami.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia techniczne dedykowane fachowcom, jak i szkolenia BHP dla trenerów wewnętrznych, osób kierujących pracownikami i pracodawców, prezentujące to zagadnienie od strony „miękkiej”. W trakcie takich szkoleń pokazujemy uczestnikom warsztatu trenerskiego, jak przeprowadzać wewnętrzne szkolenia BHP w firmie tak, aby były one efektywne i przynosiły zamierzone wyniki. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu zarządzania stresem w pracy i szkolenia behawioralne dla kierownictwa, podczas których osoby kierujące pracownikami nauczą się obserwować i wpływać na postawy osób, które im podlegają.