MASZ SWOBODĘ WYBORU SZKOLENIA

Stawiamy na praktyczność przekładającą się na przykłady, ćwiczenia i wszelkie formy warsztatów. Aktywne zaangażowanie uczestników to klucz do nabycia przez nich odpowiednich kompetencji.

STAWIAMY NA WŁAŚCIWY DOBÓR TEMATYKI

Wybierz typ szkolenia

W celu dostosowania do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta, proponujemy organizację szkoleń zamkniętych. Są one poprzedzone szczegółową analizą potrzeb szkoleniowych, przygotowana jest na jej podstawie specjalnie dla Państwa oferta szkolenia dedykowanego.

Szkolenie jest indywidualnie stworzone i dostosowane do oczekiwań
pod względem parametrów, takich jak wiedza uczestników,
zakres merytoryczny, czas trwania szkolenia. Programy wszystkich szkoleń, które proponujemy są modyfikowalne.

Możecie dowolnie wybrać miejsce Waszego szkolenia.
Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów oraz ceny szkolenia.

Nasze szkolenia otwarte planowane są z trzymiesięcznym wyprzedzeniem.

Kierujemy je do wszystkich osób zainteresowanych wybraną tematyką, chcących zdobywać dodatkowe umiejętności, wymieniać się doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe.

W siedzibie naszego biura we Wrocławiu dysponujemy dwoma salami szkoleniowymi: salą kameralną 10-osobową oraz większą salą przeznaczoną dla grupy 16-osobowej. Dbamy o dobrą atmosferę pozwalającą podnieść efektywność naszych szkoleń. Służymy pomocą
w rezerwacji noclegów we Wrocławiu a na życzenie klienta organizujemy czas wolny dla grupy.

Zależy Ci na indywidualnym podejściu? Wiesz dokładnie, jakie zagadnienie interesują Ciebie najbardziej? A może zależy Ci na tym, aby najbardziej wydajnie wykorzystać czas z konsultantem? Jeżeli Twoja odpowiedź
na któreś z powyższych pytań brzmi „tak”, to nasza oferta konsultacji skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieustannemu poszerzaniu wiedzy możemy zaoferować kompleksowe doradztwo w szerokim zakresie.

Obszary tematyczne poruszane podczas konsultacji to między innymi: zarządzanie jakością, bezpieczeństwo i higiena pracy, ochrona środowiska, chemia, energia, maszyny oraz żywność.

Organizacja szkolenia wymaga odpowiednich przygotowań.
Dobrą propozycją dla firm jest zorganizowanie takiego kursu w formie wyjazdowej.

Wyjazd szkoleniowy stwarza szczególną okazję do metodycznego zdobywania i utrwalenia wiedzy, zdobycia i wyćwiczenia praktycznych umiejętności, pozwala również na integrację pracowników.

Szkolenia wyjazdowe dla firm, które pomożemy Państwu zorganizować, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Wiesz już czego dokładnie potrzebujesz? Daj nam znać!

Skontaktuj się z nami