Akademia EcoMS we Wrocławiu może pochwalić się szeroką ofertą szkoleń BHP, dotyczących wielu różnych aspektów bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferowane przez nas szkolenia łączą w sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną, niezbędną dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw. Nie jest tajemnicą, że przestrzeganie zasad BHP jest ściśle powiązane z dobrym zarządzaniem firmą, a także jej powodzeniem. Dlatego tak ważne jest prawidłowe zrozumienie norm i wymagań związanych z BHP, a także „miękkich” aspektów tego zagadnienia.

Ta tematyka zapewni szeroki zakres wiedzy i praktycznych zastosowań, które na pewno doceni każdy audytor wewnętrzny systemu zarządzania BHP. Szkolenie będzie również atrakcyjne dla specjalistów, działów technicznych, obsługi urządzeń i instalacji energetycznych, służb BHP, czy też pracodawców i osób kierujących pracownikami.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia techniczne dedykowane fachowcom, jak i szkolenia BHP od strony miękkiej – przeznaczone dla trenerów wewnętrznych, osób kierujących pracownikami lub pracodawców. W trakcie szkoleń „miękkich” uczymy uczestników warsztatu trenerskiego, tak aby wewnętrzne szkolenia BHP przeprowadzane na terenie zakładu były efektywne i przynosiły zamierzone wyniki. Oprócz tego, w naszej ofercie znajdziesz również szkolenia z zakresu zarządzania stresem w pracy i szkolenia behawioralne dla kierownictwa, podczas których osoby kierujące pracownikami, nauczą się obserwować i wpływać na podstawy osób, które pod nich podlegają.

Wybierz szkolenie

BHP w każdym aspekcie

Audytor wewnętrzny OHSAS 18001:2007 znajdzie podczas szkoleń solidną dawkę wiedzy i praktyki, niezmiernie przydatną w codziennym działaniu firmy. Pełnomocnik w zakresie BHP także ma dedykowany sobie warsztat. Istnieje przecież ścisły związek między dobrym zarządzaniem bezpieczeństwem a dobrym zarządzaniem biznesem.

U nas poznasz dokładnie, jaki zakres obejmuje książka obiektu budowlanego oraz kto i w jakiej sytuacji ma obowiązek jej prowadzenia. Na innych zajęciach wyjaśniamy wymagania, jakie niosą za sobą prace przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz oznakowanie CE na urządzeniach i maszynach. Chcesz przybliżyć sobie postępowanie powypadkowe? Szkolenie dokonuje analizy przyczyn zdarzeń wypadkowych i pożądanych zachowań.

BHP od strony miękkiej

Wiemy, że osobom, które mają specjalistyczną wiedzę, a przeprowadzają wewnętrzne szkolenia na terenie zakładu, przydatne są również obszary mniej merytoryczne, a dotyczące warsztatu trenerskiego. Stąd w naszej ofercie zajęcia doskonalące dla trenerów wewnętrznych. Bezpieczna firma to zdrowi i zadowoleni pracownicy. Zabezpieczać trzeba ich nie tylko od fizycznych kontuzji. Uczymy także skutecznych metod zarządzania stresem w pracy – każdy chce posiadać zadowolonych pracowników w firmie. Z kolei warsztaty behawioralne dla kierownictwa uczą obserwacji zachowań pracowników i wpływania na ich postawy. Celem jest zmniejszenie ilości wypadków oraz zwiększenie świadomości i zaangażowania obu stron w sprawy bezpieczeństwa. Są to szkolenia dla kierowników, szkolenia dedykowane, dostosowane specjalnie pod specyfikę firmy.

Dzięki nam regulacje dotyczące BHP będziesz intuicyjnie i bez problemy wykorzystywać w codziennej praktyce.

Szkolenie BHP we Wrocławiu i nie tylko

Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i kwalifikacjom naszych trenerów możemy zapewnić najwyższy poziom szkoleń BHP. Wrocław jest siedzibą naszej firmy. Dysponujemy salą szkoleniową, która znajduje się w tym mieście. Przeprowadzamy również szkolenia BHP na terenie zakładów, które znajdują się we Wrocławiu. Twoja firma jest zlokalizowana w innej miejscowości? Nie stanowi to żadnego problemu – organizujemy też szkolenia wyjazdowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń BHP dla pracodawców, osób kierujących pracownikami, specjalistów, a także trenerów wewnętrznych.

Jeżeli wiesz już, którym szkoleniem jesteś zainteresowany, sprawdź cennik i kalendarz naszych szkoleń.